Azyl pro milence Mezibranská.jpg
Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská.jpg
111.jpg
Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská našem pokoji nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je diskrétnost a ještě jednou diskrétnost. Garantujeme Vám, že diskrétnější Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská jen tak nenajdete. A to také díky tomu, že náš  není žádným způsobem jako hodinový hotel označen které Vám přivodí nezapomenutelné chvíle pohody a uvolnění z každodenního stresu. Přijďte k nám  na Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská strávit chvíle radosti, štěstí a rodinné pohody. Nabízíme Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská dobře vybavené pokoje vše pro soukromou společnost i další společenské využití v páru i skupině Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská dobře vybavené pokoje pro rafinované a smyslné chvilky.
TOPlist

Azyl pro milence Praha 1P

Azyl pro milence.jpg
Azyl pro milence praha 1.jpg

Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská

Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská nabízí diskrétní ubytování hodinového typu. Ubytování v azylu pro milence Praha 1P Mezibranská zaručuje pohodlí, naprosté soukromí a útulné zázemí pro páry, jedince i skupiny za skvělé ceny. Azyl pro milence Mezibranská spadá do kategorie 5ti hvězdičkových hotelů.

Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská také vyniká svou výbornou dostupností, najdete ho 200 m od Václavského náměstí (Mezibranská ulice, č. 7, Praha 1 - Nové Město). Dostupnost městskou dopravou - nejbližší stanice Muzeum a I.P. Pavlova (tramvaj, metro).

Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská nabízí hodinové ubytování v nově zrekonstruovaných hotelových pokojích. Hotelové pokoje jsou standardně i nadstandardně vybavené (TV, DVD, rádio, klimatizace, každý pokoj má své sociální zařízení). Všechny pokoje jsou čisté, pohodlné a útulné. Pokoj VIP je 5ti hvězdičkový apartmán.

Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská dále nabízí non-stop barovou službu s širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů. Navíc nabízíme službu romantické večery, kdy Vám za předem složenou zálohu připravíme pokoj podle Vašich přání a představ (růže, občerstvení).

Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská umožňuje non-stop ubytování včetně víkendů. Rezervace na Tel.: +420 736 662 340 tedy můžete provádět non-stop. Těšíme se na Vaši návštěvu, Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská

Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská Diskrétní Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská s naprostým soukromím pro Vaše intimní hrátky. Diskrétní Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská s dobrou dopravní dostupností Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská představuje náš Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská, kde můžete využít možnosti, které Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská které Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská nabízí. Diskrétní Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská, kde najdete útočiště i se svým stálým partnerem a okořenit tak svůj život. Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská nenabízí jen hodinové ubytování. Diskrétní Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská je vhodný pro ubytování na celou noc. Diskrétní Azyl pro milence Praha 1P Mezibranská určený k milostným hrátkám i různým rafinovanostem a fantazii.
hodinový hotel no limit.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one